G61-4008Z VENTILATIESTRIP ZWART
Delen:
Artikelcode (SKU): 683637 SKU leverancier: G61-4008Z
Specificaties
Artikelcode (SKU) 683637
EAN 8713628078161
SKU leverancier G61-4008Z
Merk VVU
Hoogte 80 MM
Breedte 400 MM
Uitvoering Zwart, ral 9005 CM
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 362 MM
Diepte 2 65 MM