G61-5008AA VENTILATIESTRIP ALU ref. 3423
Delen:
Artikelcode (SKU): 140092 SKU leverancier: G61-5008AA
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140092
EAN 8713628103009
SKU leverancier G61-5008AA
Merk VVU
Gewicht 161 G
Hoogte 80 MM
Breedte 500 MM
Uitvoering Geanodiseerd conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 462 MM
Diepte 2 65 MM