G61-5008W VENTILATIESTRIP ALU ref. 3424
Delen:
Artikelcode (SKU): 140093 SKU leverancier: G61-5008W
Specificaties
Artikelcode (SKU) 140093
EAN 8713628103108
SKU leverancier G61-5008W
Merk VVU
Gewicht 177 G
Hoogte 80 MM
Breedte 500 MM
Uitvoering Wit conisch
Maatvoering Afmeting
Diepte 1 462 MM
Diepte 2 65 MM