- LEVPANO EASY
- CE Certificaat
- Gepatenteerd
| Artikelcode (SKU) | 190790 |
| EAN | 3479130000223 |
| SKU leverancier | RM 512850 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 34 KG |
| Extra verlengstuk in optie | 0,5 m |
| Hoogte plaat horizontaal | 3,50 / 4,00 m |
| Laadhoogte | 0,79 m |
| Artikelcode (SKU) | 190790 |
| EAN | 3479130000223 |
| SKU leverancier | RM 512850 |
| Merk | MONDELIN |
| Gewicht | 34 KG |
| Extra verlengstuk in optie | 0,5 m |
| Hoogte plaat horizontaal | 3,50 / 4,00 m |
| Laadhoogte | 0,79 m |
| Laadvermogen | 75 KG |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw