Fetra Tafelwagen 2632_Laadvlak 1.000 x 6
Fetra Tafelwagen 2632_Laadvlak 1.000 x 6
niet op voorraad
| Artikelcode (SKU) | 561318 |
| EAN | 7311518276942 |
| SKU leverancier | 2633/S4 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 mm MM |
| Hoogte | 17 MM |
| Gewicht | 80 G |
| Breedte | 80 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 561318 |
| EAN | 7311518276942 |
| SKU leverancier | 2633/S4 |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 150 mm MM |
| Hoogte | 17 MM |
| Gewicht | 80 G |
| Breedte | 80 mm MM |
| Totale lengte | 130 MM |
| Aantal stuks | 4 |
| BETMS laser markering | SET |
| Afmeting verpakking | 17 x 80 x 150 mm |
Misschien zijn deze producten ook interessant voor jou.
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw