- Hardheid: HB
- Houten handvat
- Gemakkelijk vast te houden potlood
- Afgekante randen
| Artikelcode (SKU) | 111264 |
| EAN | 7314150125272 |
| SKU leverancier | P-HB |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 192 mm MM |
| Hoogte | 42 MM |
| Gewicht | 10 G |
| Breedte | 80 mm MM |
| Artikelcode (SKU) | 111264 |
| EAN | 7314150125272 |
| SKU leverancier | P-HB |
| Merk | BAHCO |
| Lengte | 192 mm MM |
| Hoogte | 42 MM |
| Gewicht | 10 G |
| Breedte | 80 mm MM |
| Afmeting verpakking | 42 x 80 x 192 mm |
| Aantal potloden | 25 |
We hebben geen resultaten gevonden voor deze barcode.
Probeer opnieuw