Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 100 mm 1224.100E
Delen:
Artikelcode (SKU): 186087 SKU leverancier: 1224.100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186087
EAN 3148519276404
SKU leverancier 1224.100E
Merk FACOM
Lengte 345,0 MM
Gewicht 8,67 KG
Lengte L1 104,0 MM
Lengte L3 70,0 MM
Hoogte H1 74,0 MM
EEN MAXI 125,0 MM
HOOFD BREEDTE B 63,0 MM
HOOGTE H 142,0 MM
LENGTE 2 51,0 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 100 mm 1224.100E terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: