Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 125 mm 1224.125E
Delen:
Artikelcode (SKU): 178277 SKU leverancier: 1224.125E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 178277
EAN 3148519276589
SKU leverancier 1224.125E
Merk FACOM
Lengte 380,0 MM
Gewicht 11,34 KG
Lengte L1 127,0 MM
Lengte L3 76,0 MM
Hoogte H1 83,0 MM
EEN MAXI 150,0 MM
HOOFD BREEDTE B 75,0 MM
HOOGTE H 156,0 MM
LENGTE 2 53,0 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 125 mm 1224.125E terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: