Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 150 mm 1224.150E
Delen:
Artikelcode (SKU): 186090 SKU leverancier: 1224.150E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186090
EAN 3148519276664
SKU leverancier 1224.150E
Merk FACOM
Lengte 460,0 MM
Gewicht 17,26 KG
Lengte L1 154,0 MM
Lengte L3 91,0 MM
Hoogte H1 94,0 MM
EEN MAXI 200,0 MM
HOOFD BREEDTE B 95,0 MM
HOOGTE H 183,0 MM
LENGTE 2 60,0 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 150 mm 1224.150E terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: