Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 175 mm 1224.175E
Delen:
Artikelcode (SKU): 186092 SKU leverancier: 1224.175E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 186092
EAN 3148519276749
SKU leverancier 1224.175E
Merk FACOM
Lengte 532,0 MM
Gewicht 24,68 KG
Lengte L1 178,0 MM
Lengte L3 111,0 MM
Hoogte H1 123,0 MM
EEN MAXI 235,0 MM
HOOFD BREEDTE B 118,0 MM
HOOGTE H 216,0 MM
LENGTE 2 68,0 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Vaste bankschroef voor industrie en onderhoud - 175 mm 1224.175E terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: