Bosch MIXED SETS MP (MINI X-LINE SET 25-DELIGE SCHROEFBIT SET) (vp= 1) Ref. 260
Delen:
Artikelcode (SKU): 809917 SKU leverancier: 2607019676
Specificaties
Artikelcode (SKU) 809917
EAN 3165140465281
SKU leverancier 2607019676
Merk BOSCH
Inhoud 16 schroefbits, L = 25 mm PH 1/2/3 PZ 1/2/3 S 4,5/5,5/8,0 HEX 4/5/6 T 15/20/25/30 8 schroefbits, L = 50 mm PH 1/2/3 S 4,5/5,5 T 15/20/25 1 universele houder, magnetisch L
Afmeting mm 155 x 80 x 20 mm