Magnetische dop 6-kantschroeven 10mm EF.6DM10L
Delen:
Artikelcode (SKU): 114595 SKU leverancier: EF.6DM10L
Specificaties
Artikelcode (SKU) 114595
EAN 3148510229140
SKU leverancier EF.6DM10L
Merk FACOM
Lengte 70,0 MM
Gewicht 49,0 G
A 10,0 MM
Normen Nf iso 1173, iso 1173
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Magnetische dop 6-kantschroeven 10mm EF.6DM10L terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: