Koken 183H-35 10mm EMB IMP 11.2MM ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 166423 SKU leverancier: 183H-35-10
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166423
EAN 4991644310678
SKU leverancier 183H-35-10
Merk KOKEN
Lengte 35 MM
Gewicht 26 G
Aandrijving Inbus ″
Uitvoering Metrisch CM
Sleutelwijdte 10 MM
Gereedschapsopname 7/16'' zeskant MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Koken 183H-35 10mm EMB IMP 11.2MM ref. 2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: