Koken 183H-35 12mm EMB IMP 11.2MM ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 166424 SKU leverancier: 183H-35-12
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166424
EAN 4991644310685
SKU leverancier 183H-35-12
Merk KOKEN
Lengte 35 MM
Gewicht 30 G
Aandrijving Inbus ″
Uitvoering Metrisch CM
Sleutelwijdte 12 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Koken 183H-35 12mm EMB IMP 11.2MM ref. 2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: