Koken 183H-35 14mm EMB IMP 11.2MM ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 166425 SKU leverancier: 183H-35-14
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166425
EAN 4991644310692
SKU leverancier 183H-35-14
Merk KOKEN
Lengte 35 MM
Gewicht 35 G
Aandrijving Inbus ″
Uitvoering Metrisch CM
Sleutelwijdte 14 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Koken 183H-35 14mm EMB IMP 11.2MM ref. 2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: