Koken 183H-35 16mm EMB IMP 11.2MM ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 166426 SKU leverancier: 183H-35-16
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166426
EAN 4991644008773
SKU leverancier 183H-35-16
Merk KOKEN
Lengte 35 MM
Gewicht 47 G
Aandrijving Inbus ″
Uitvoering Metrisch CM
Sleutelwijdte 16 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Koken 183H-35 16mm EMB IMP 11.2MM ref. 2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: