Koken 183H-35 19mm EMB IMP 11.2MM ref. 2
Delen:
Artikelcode (SKU): 166429 SKU leverancier: 183H-35-19
Specificaties
Artikelcode (SKU) 166429
EAN 4991644008803
SKU leverancier 183H-35-19
Merk KOKEN
Lengte 35 MM
Gewicht 56 G
Aandrijving Inbus ″
Uitvoering Metrisch CM
Sleutelwijdte 19 MM
We houden je op de hoogte
Wanneer Koken 183H-35 19mm EMB IMP 11.2MM ref. 2 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: