Binnentrekker U.310-230N
Delen:
Artikelcode (SKU): 183999 SKU leverancier: U.310-230N
Specificaties
Artikelcode (SKU) 183999
EAN 3148510752068
SKU leverancier U.310-230N
Merk FACOM
Lengte 180,0 MM
Gewicht 4,1 KG
T 100,0 TPI
C MINI - MAXI 50 - 230 MM
DIEPTE MAXI 200,0 MM
HEX 24,0 MM
HOOGTE H 400,0 MM
LEGS_MULTI U.310g3 TPI
LENGTE 2 360,0 MM