U.306n binnentrekkers 23-130mm U.306A130N
Delen:
Artikelcode (SKU): 183991 SKU leverancier: U.306A130N
Specificaties
Artikelcode (SKU) 183991
EAN 3148510751863
SKU leverancier U.306A130N
Merk FACOM
Lengte 130,0 MM
Gewicht 1,3 KG
T 30,0 TPI
C MINI - MAXI 23 - 130 MM
DIEPTE MAXI 140,0 MM
HEX 18,0 MM
HOOGTE H 250,0 MM
LEGS_MULTI U.306g2 TPI
LENGTE 2 225,0 MM