U.32tga reservebekken 170 mmm U.32T15GA20
Delen:
Artikelcode (SKU): 183891 SKU leverancier: U.32T15GA20
Specificaties
Artikelcode (SKU) 183891
EAN 3148516390912
SKU leverancier U.32T15GA20
Merk FACOM
Lengte 34,0 MM
Gewicht 3,4 KG
Diepte 170,0 MM
A 5,0 MM
Lengte L1 20,0 MM
Dikte 5,0 MM
Hoogte H1 170,0 MM
HOOGTE H 250,0 MM
LEGS_MULTI U.32t15-25 TPI
LENGTE 2 36,0 MM
LENGTE 3 34,0 MM