Artikelcode (SKU): 566160 SKU leverancier: 7805SM-30
Specificaties
Artikelcode (SKU) 566160
EAN 7314153011503
SKU leverancier 7805SM-30
Merk BAHCO
Gewicht 421 G
Lengte L 82.6 MM
Afmeting 30 MM
BETMS laser markering 30 mm
Certificaten ISO 2725-1/1174-1 / DIN 3120
Diepte kogellagers 20,1 MM
Dop breedte 40,9 MM
Binnenvierkant aandrijving 36,4 MM
Breedte buitenvierkant 36,4 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Dop 1/2", lang, zeskant, 30 mm terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: