Artikelcode (SKU): 159768 SKU leverancier: F05009280023
Specificaties
Artikelcode (SKU) 159768
EAN 8014230035796
SKU leverancier F05009280023
Merk BETA
Metrisch ja
Aandrijving 6-kant
Gereedschapsopname 4-kant (3/4")
L 53 MM
A 14,0 MM
Ø 33,3 MM
[moer] 23 MM
Ø1 34 MM
Din DIN 3124
Uni UNI ISO 2725
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Beta 928A 23 terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: