Lange 12-kant doppen 3/8' 17mm J.17LAVSE
Delen:
Artikelcode (SKU): 182368 SKU leverancier: J.17LAVSE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 182368
EAN 3148510275970
SKU leverancier J.17LAVSE
Merk FACOM
Lengte 76,0 MM
Gewicht 147,0 G
A 17,0 MM
Diameter 18,0 MM
Diameter D1 27,0 MM
DIMENSIES 110 x 40 x 80 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Lange 12-kant doppen 3/8' 17mm J.17LAVSE terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: