Lange doppen 1/2' geïsoleerd 12mm S.12LAVSE
Delen:
Artikelcode (SKU): 183725 SKU leverancier: S.12LAVSE
Specificaties
Artikelcode (SKU) 183725
EAN 3148510558905
SKU leverancier S.12LAVSE
Merk FACOM
Lengte 77,0 MM
Gewicht 125,0 G
A 12,0 MM
Diameter 22,0 22
Diameter D1 22,0 MM
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Lange doppen 1/2' geïsoleerd 12mm S.12LAVSE terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: