Artikelcode (SKU): 119029 SKU leverancier: DO3034-1-044
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119029
EAN 8717981160761
SKU leverancier DO3034-1-044
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 65 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 5 Dop 3/4" x 44mm diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 44 MM
Tekening C
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Rami Dop 3/4 x 44mm Diep ref. DO3034-1- terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: