Artikelcode (SKU): 440645 SKU leverancier: DO3034-1-052
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440645
EAN 8717981125869
SKU leverancier DO3034-1-052
Merk Action
Aandrijfvierkant " 3/4" INCH
Afmeting D1 74 MM
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 95 MM
Afmeting (L2) 40 MM
Extra omschrijving 5 Dop 3/4" x 52mm diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 52 MM
Tekening C
Contacteer ons via Whatsapp
Is het correcte leveradres geselecteerd?
Opgelet: bij het wijzigen van het afleveradres zal je winkelwagen leeggemaakt worden.
Het artikel is toegevoegd aan je winkelwagen
Je hebt product(en) in jouw winkelwagen
Voeg toe of verwijder uit favorieten
Je hebt nog geen categorieën
We houden je op de hoogte
Wanneer Rami Dop 3/4 x 52mm Diep ref. DO3034-1- terug leverbaar is, ontvang je een e-mailbericht op: