Artikelcode (SKU): 440811 SKU leverancier: DO5112-0-080
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440811
EAN 8717981141111
SKU leverancier DO5112-0-080
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1 1/2" INCH
Afmeting D1 116 MM
Afmeting (D2) 86 MM
Afmeting (L) 110 MM
Afmeting (L2) 53 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1 1/2" vierkant
Extra omschrijving 4 1 1/2" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1 1/2" x 80
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 80 MM