Rami Slagdop 1 x 105 ref. DO4010-0-105
Delen:
Artikelcode (SKU): 440723 SKU leverancier: DO4010-0-105
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440723
EAN 8717981205868
SKU leverancier DO4010-0-105
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting D1 143 MM
Afmeting (D2) 95 MM
Afmeting (L) 115 MM
Afmeting (L2) 58 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1" vierkant
Extra omschrijving 4 1" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1" x 105
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 105 MM