Artikelcode (SKU): 119037 SKU leverancier: DO4010-1-041
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119037
EAN 8717981099276
SKU leverancier DO4010-1-041
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting D1 64 MM
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 100 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1" vierkant
Extra omschrijving 4 1" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1" x 41 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 41 MM