Artikelcode (SKU): 119038 SKU leverancier: DO4010-1-046
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119038
EAN 8717981089970
SKU leverancier DO4010-1-046
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting D1 69,5 MM
Tekening C
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 100 MM
Afmeting (L2) 38 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1" vierkant
Extra omschrijving 4 1" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1" x 46 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 46 MM