Rami Slagdop 1 x 55 ref. DO4010-0-055
Delen:
Artikelcode (SKU): 440698 SKU leverancier: DO4010-0-055
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440698
EAN 8717981051564
SKU leverancier DO4010-0-055
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting D1 81 MM
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 84 MM
Afmeting (L2) 35 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1" vierkant
Extra omschrijving 4 1" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1" x 55
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 55 MM