Rami Slagdop 1 x 65 ref. DO4010-0-065
Delen:
Artikelcode (SKU): 440704 SKU leverancier: DO4010-0-065
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440704
EAN 8717981090273
SKU leverancier DO4010-0-065
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1" INCH
Afmeting D1 93 MM
Afmeting (D2) 54 MM
Afmeting (L) 90 MM
Afmeting (L2) 42 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1" vierkant
Extra omschrijving 4 1" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1" x 65
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 65 MM