Artikelcode (SKU): 440962 SKU leverancier: DO6052R010
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440962
EAN 8717981059713
SKU leverancier DO6052R010
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 17,5 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 4 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1/2" vierkant
Extra omschrijving 4 1/2" vierkant - 6-kant magnetisch diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 10 diep magn.
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 10 MM