Rami Slagdop 1/2 x 11 ref. DO2012-0-011
Delen:
Artikelcode (SKU): 160448 SKU leverancier: DO2012-0-011
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160448
EAN 8717981160396
SKU leverancier DO2012-0-011
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 19 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 1 Slagdoppen
Extra omschrijving 2 Slagdoppen alle maten
Extra omschrijving 3 1/2" vierkant
Extra omschrijving 4 1/2" vierkant - 6-kant
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 11
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 11 MM