Artikelcode (SKU): 160454 SKU leverancier: DO2012-1-012
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160454
EAN 8717981149247
SKU leverancier DO2012-1-012
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 19,5 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 14 MM
Extra omschrijving 3 1/2" vierkant
Extra omschrijving 4 1/2" vierkant - 6-kant diep
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 12 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 12 MM