Rami Slagdop 1/2 x 12 ref. DO2012-0-012
Delen:
Artikelcode (SKU): 160449 SKU leverancier: DO2012-0-012
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160449
EAN 8717981018796
SKU leverancier DO2012-0-012
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 20 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 12
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 12 MM