Artikelcode (SKU): 160455 SKU leverancier: DO2012-1-014
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160455
EAN 8717981086047
SKU leverancier DO2012-1-014
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 22 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 17 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 14 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 14 MM