Rami Slagdop 1/2 x 14 ref. DO2012-0-014
Delen:
Artikelcode (SKU): 118993 SKU leverancier: DO2012-0-014
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118993
EAN 8717981059782
SKU leverancier DO2012-0-014
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 22 MM
Afmeting (D2) 25 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 14
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 14 MM