Artikelcode (SKU): 440503 SKU leverancier: DO2012-1-015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440503
EAN 8717981090488
SKU leverancier DO2012-1-015
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 23,5 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 17 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 15 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 15 MM