Rami Slagdop 1/2 x 15 ref. DO2012-0-015
Delen:
Artikelcode (SKU): 440467 SKU leverancier: DO2012-0-015
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440467
EAN 8717981072101
SKU leverancier DO2012-0-015
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 24 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 12 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 15
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 15 MM