Artikelcode (SKU): 119006 SKU leverancier: DO2012-1-021
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119006
EAN 8717981116119
SKU leverancier DO2012-1-021
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 31 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 21 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 21 MM