Rami Slagdop 1/2 x 21 ref. DO2012-0-021
Delen:
Artikelcode (SKU): 160450 SKU leverancier: DO2012-0-021
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160450
EAN 8717981089772
SKU leverancier DO2012-0-021
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 32 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 38 MM
Afmeting (L2) 13 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 21
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 21 MM