Artikelcode (SKU): 119009 SKU leverancier: DO2012-1-027
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119009
EAN 8717981140619
SKU leverancier DO2012-1-027
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 38 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 27 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 27 MM