Rami Slagdop 1/2 x 27 ref. DO2012-0-027
Delen:
Artikelcode (SKU): 118998 SKU leverancier: DO2012-0-027
Specificaties
Artikelcode (SKU) 118998
EAN 8717981133819
SKU leverancier DO2012-0-027
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 39 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 22 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 27
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 27 MM