Rami Slagdop 1/2 x 28 ref. DO2012-0-028
Delen:
Artikelcode (SKU): 440474 SKU leverancier: DO2012-0-028
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440474
EAN 8717981110476
SKU leverancier DO2012-0-028
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 40 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 22 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 28
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 28 MM