Artikelcode (SKU): 119011 SKU leverancier: DO2012-1-032
Specificaties
Artikelcode (SKU) 119011
EAN 8717981032716
SKU leverancier DO2012-1-032
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 45 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 32 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 32 MM