Artikelcode (SKU): 160456 SKU leverancier: DO2012-1-034
Specificaties
Artikelcode (SKU) 160456
EAN 8717981112265
SKU leverancier DO2012-1-034
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 45 MM
Afmeting (D2) 30 MM
Afmeting (L) 78 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 34 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 34 MM