Rami Slagdop 1/2 x 38 ref. DO2012-0-038
Delen:
Artikelcode (SKU): 440479 SKU leverancier: DO2012-0-038
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440479
EAN 8717981182176
SKU leverancier DO2012-0-038
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 53 MM
Afmeting (D2) 38 MM
Afmeting (L) 50 MM
Afmeting (L2) 24 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 38
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 38 MM