Artikelcode (SKU): 440516 SKU leverancier: DO2012-1-041
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440516
EAN 8717981197880
SKU leverancier DO2012-1-041
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 58 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 93 MM
Afmeting (L2) 58 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2" x 41 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 41 MM