Artikelcode (SKU): 440517 SKU leverancier: DO2012-1-046
Specificaties
Artikelcode (SKU) 440517
EAN 8717981213535
SKU leverancier DO2012-1-046
Merk Action
Aandrijfvierkant " 1/2" INCH
Afmeting D1 65 MM
Afmeting (D2) 44 MM
Afmeting (L) 93 MM
Afmeting (L2) 58 MM
Extra omschrijving 5 Slagdop 1/2 x 46 diep
Sleutelwijdte maat/afmeting (SW) 46 MM